Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Królewskie Węgry - 3 dni

Eger-Budapeszt-Estergom-Vysehrad-Sentendre

W programie: Eger: e słynną Bazyliką, barokowym kościołem Minorytów, średniowieczną twierdzą i Minaretem. Spacer po dolinie Pięknej Mężatki z możliwością degustacji i zakupu słynnego Egri Bikaver. Zwiedzanie tzw. Zakola Dunaju. Estergom i największa bazylika Węgier wznosząca się monumentalnie na naddunajskim wzgórzu. Vysehrad – dumna twierdza średniowiecznych królów Węgier ze wspaniałą panoramą na zakole Dunaju. Sentendre – barwne, wielokulturowe miasteczko, które dziś przyciąga niepowtarzalną atmosferą, kilkudziesięcioma galeriami sztuki i uroczymi kafejkami wzdłuż dunajskiego brzegu.Budapeszt: zakwaterowanie w komfortowym hotelu 4* w Budzie, możliwość relaksu w hotelowym SPA. Wieczorem wyjazd na Górę Gellerta. Zwiedzanie placu Bohaterów z pomnikiem Milenium, parku Jubileuszowego, dworca Wschodniego, Bazyliki św Stefana, reprezentacyjnej ulicy Vaci, Parlamentu, Mostu Łańcuchowego, Zamku w Budzie, kościoła Macieja, baszty Rybackiej, cytadeli na Górze Gellerta. Po południu wyjazd w rejon wzgórz tokajskich – komentowana degustacja słynnych win tokajskich w zabytkowym gospodarstwie winiarskim z możliwością zakupu.

Cena od 690 zł./os.*

budapest-postcard l  chain-bridge-budapest-3 l  chain-bridge-budapest l

 

 

Świadczenia zawarte w cenie:
- 2 noclegi w hotelu 4* w Budapeszcie (pokoje 2-3 osobowe z węzłem sanitarnym, TV)
- korzystanie z basenu, jakuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej, bio-sauny, groty solnej w hotelu
- transport komfortowym autokarem (2 kierowców)
- realizacja programu pod opieką licencjonowanego pilota
- 2 śniadania w hotelu w formie ciepłego i zimnego bufetu
- 1 kolacja all inclusive w restauracji z tradycyjną kuchnią węgierską (bardzo obszerny szwedzki bufet, a w menu: zimne i ciepłe przekąski, zupy, dania mięsne i jarskie, sałatki, ciasta i słodycze, owoce, grillowane mięsa, ryby i warzywa, naleśniki i wiele innych). Napoje soft, wino, wino musujące, piwo, kawa, herbata.
- 1 obiadokolacja w restauracji hotelowej
- ubezpieczenie NNW, KL i Bagażu Signal Iduna

 

*UWAGA!

Cena nie zawiera obligatoryjnej dopłaty na bilety wstępu (muzeum Aquincum, zamek w Vysehradzie, Baszta Rybacka, przewodnika miejskiego), napoi do obiadokolacji, niewymienionych w świadczeniach

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem