Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Habsburskie stolice - 4 dni

Praga-Wiedeń-Budapeszt

W programie: Praga: spacer z przewodnikiem od klasztoru na Strachowie poprzez kompleks rezydencji królewskich na Hradczanach na Malą Stranę. Następnie przez Most Karola przejście do dzielnicy żydowskiej Josefov, następnie do wspaniałego Rynku Starego Miasta z gotyckim ratuszem, pięknymi kamienicami mieszczańskimi, pomnikiem Jana Husa i niepowtarzalnymi wieżycami kościoła Przed Tynem. Stamtąd dotrzemy do Traktu Królewskiego i jednej z zachowanych gotyckich baszt – Bramu Prochowej stamtąd już tylko kilka kroków do słynnego Placu Wacława zwieńczonego Muzeum Narodowym. Wiedeń: spacer z przewodnikiem miejskim po Pierwszej Dzielnicy: Plac Marii Teresy, dziedzińce cesarskiej rezydencji Hofburg, Hiszpańska Szkoła Jazdy, ulica Graben, Katedra. Następnie autokarowe zwiedzanie ulicy Ringstrasse oraz Placu Karola. Budapeszt: Plac Bohaterów z pomnikiem Milenium, Park Varosliget z pięknym kompleksem termalnym im. Sechenyiego, zamek Vajdahunyiad, Bazylika św Stefana i okolice Parlamentu. Następnie spacer po Wzgórzu Zamkowym, ozdobionym Zamkiem Królewskim, Kościołem Macieja oraz białymi wieżyczkami neoromańskiej Baszty Rybackiej. Następnie przejazd do barwnego miasteczka Szentendre – wizyta w Muzeum Jubilerstwa Węgierskiego i Szlifierni Diamentów. Wieczorem – wjazd na Górę Gelerta i pożegnanie miasta z niezapomnianą wieczorną panoramą stolicy Węgrów.

Cena od 625 zł./os.*

budapest-afternoon l  mala-strana-prague l  Viedeń

 

Świadczenia zawarte w cenie:
· transport komfortowym autokarem (2 kierowców, opłaty parkingowe i drogowe, max. 47
pasażerów)
· 2 noclegi w hotelach *** (pokoje 2/3-osobowe z węzłem sanitarnym, TV) 1 w Pradze i 1 w
Budapeszcie
· 2 śniadania (bufet) i 2obiadokolacje (serwowane) w hotelu
· opieka pilota
· opieka przewodnika miejskiego w Pradze (4h), we Wiedniu (4h) i w Budapeszcie (6h)
· ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna

 

*UWAGA!

Cena nie zawiera biletów wstępu
Kolejność realizacji programu zwiedzania może ulec zmianie
Dopłata do pokoju 1-osobowego 80zł/os
Możliwa dopłata 50zł do bankietowej kolacji w tradycyjnej czardzie w Budapeszcie z występami folklorystycznymi, bardzo obszernym szwedzkim bufetem i napojami w wersji all inclusive.
Alternatwnie zamiast obiadokolacji w Budapeszcie możliwy późny lunch w centrum Wiednia – bez dopłaty.

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem