Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Klejnoty zachodniej Ukrainy - 5 dni

Zbaraż-Kamieniec Podolski-Kołomyja-Truskawiec-Drohobycz-Lwów

W programie: Zbaraż – autokarowy objazd historycznego miasteczka. Kamieniec Podolski zwiedzanie zabytkowego „miasta na wyspie”, Okopów św Trójcy oraz słynnej z „Pana Wołodyjowskiego” twierdzy warownej, górującej na skarpie nad Smotryczą. Czerniowce: zwiedzanie miasta ze słynnym Uniwersytetem siedzibą Metropolity Bukowińskiego. Przejazd do Kołomyi – wizyta w słynnym Muzeum Huculszczyzny. Następnie przejazd do Stanisławowa , spacer po centrum z reprezentacyjnym ratuszem, kolegiatą i synagogą. Truskawiec - spacer po jednym z najsłynniejszych kurortów sanatoryjnych II Rzeczpospolitej z wizytą w pijalni wspaniałej wody mineralnej „Naftusia”. Przejazd do pobliskiej Drohobyczy, gdzie znajdziemy ślady powieści „Sklepy Cynamonowe” Brunona Szulca oraz szereg architektonicznych pamiątek z różnych epok, w tym piękna drewnianą cerkiew. Następnie przejazd do Borysławia – miasta „gorączki naftowej” schyłku ubiegłego wieku, gdzie odwiedzimy Muzeum Przemysłu Naftowego. Przejazd do Lwowa. Wieczorny spacer po magicznym Starym Mieście. Klasyczne zwiedzanie Lwowa: rynek i najważniejsze świątynie Starego Miasta, Opera, Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich.

Cena od 690 zł./os.*

kamieniec podolski  lviv-opera-house l  Lwów

Świadczenia zawarte w cenie:
· transport autokarem turystycznym (2 kierowców, opłaty graniczne, drogowe, parkingi) limit 1350km
· 3 noclegi w hotelach **/*** (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami): 1 w Kamieńcu Podolskim, 1 w Truskawcu i 1 we Lwowie
· 4 śniadania
· 3 obiadokolacje
· przewodnik polskojęzyczny na terenie Ukrainy (zaczyna i kończy we Lwowie)
· ubezpieczenie NNW, KL Signal Iduna

 

*UWAGA!

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem