Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Salzburg i Monachium - zamki Ludwika Szalonego - 6 dni

Salzburg-Monachium

W programie: Zwiedzanie z przewodnikiem starówki Salzburga: plac Mozarta, Katedra, twierdza miejska, stary cmentarz i katakumby, kościół św Piotra, dom i pałac Mozarta, ogrody Mirabell. Czas wolny na zwiedzanie wybranych muzeów Salzburga i kolację. Wjazd kolejką na Untersberg – wspaniała panorama Salzburga i okolic. Przejazd do kompleksu pałacowo-ogrodowego Hellabrun ze słynnymi trickami wodnymi. Po południu przejazd do Prien – rejs stateczkiem na wyspę Herreninsel, spacer po parku i zwiedzanie zamku Ludwika Szalonego. Przejazd romantyczną trasą do Fussen, w którego otoczeniu znajdują się dwa najsłynniejsze pałace związane z działalnością szalonego króla Ludwika II Wittelsbacha: pałac jego dzieciństwa Hochenschwangau oraz bajkowy pałac Neuschwanstein. Zwiedzanie tzw. zamku Królewny Śnieżki (wjazd lokalnym transportem do poziomu mostku Marii, przejście górską ścieżką do zamku, zwiedzanie). Przejazd do malowniczego pałacu Linderhof – zwiedzanie kolejnego cacka architektonicznego Ludwika Bawarskiego. Całodzienna wizyta w Monachium. Zwiedzanie z przewodnikiem bawarskiej stolicy: Plac Królewski z monumentalnymi budowlami w stylu hellenistycznym, Katedra NMP, Ratusz, Assamkirche - niesamowity rokokowy kościół braci Assamów, miejska rezydencja władców Bawarii – rodu Wittelsbachów (możliwość zwiedzania słynnego skarbca), pałac Nymphenburg – podmiejska sadyba władców Bawarii z imponującą kolekcją portretów pięknych metres, BMW Welt i tereny olimpijskie.

Cena od 999 zł./os.*

salzburg-cathedral l  neuschwanstein-1 l  hohenschwangau-castle-bavaria l

 

Świadczenia zawarte w cenie:
- opieka licencjonowanego pilota
- opieka przewodnika miejskiego w Monachium
- opieka przewodnika miejskiego w Salzburgu
- przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, klimatyzacja, uchylne fotele),
- opłaty drogowe, autostradowe, parkingowe
- 3 noclegi w hotelach klasy turystycznej, pokoje 2-3 os. z węzłem sanitarnym, 1 w okolicy Salzburga, 2 w okolicy Monachium
- 3 śniadania, 3 obiadokolacje w hotelach
- ubezpieczenie NNW, KL, B – Signal Iduna

 

*UWAGA!

Szczegółowy program zwiedzania, w tym kolejność odwiedzanych obiektów - do uzgodnienia z pilotem.
Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłat za lokalnych przewodników w Monachium i Salzburgu: Zamek Neuschwanstein, Karta Salzburska, przeprawa na Herreninsel, zamek na Herreninsel, pałac Nymphenburg, skarbiec Wittelsbachów w Monachium (łącznie ok. 80 EUR)

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem