Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Litwa klasyczna - 5 dni

Kowno-Troki-Wilno

W programie: Zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej starówki Kowna, między innymi: ruin zamku, katedry św Piotra i Pawła, ratusza zwanego Białym Łabędziem, domu Mickiewicza. Po południu przejazd do Troków – wizyta w średniowiecznym zamku Giedymina na jeziorze i spacer po osadzie Karaimów. Zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, między innymi: Cmentarza na Rossie i wzgórza Antokol z pięknym, klasycystycznym kociołem św Piotra i Pawła. Klasztor Karmelitów Bosych z kapilcą Ostrobramską, Cerkiew św Trójcy, klasztor Bazylianów, kościół polski św. Ducha i sanktuarium Miłosierdzia Bożego (św. Trójcy), Uniwersytet, pomnik Mickiewicza, kościół św Anny, Zamek Królewski, Katedra, Góra Trzykrzyska i Baszta Giedymina.

Cena od 360 zł./os. + 70 eur./os*

Kovno  troki zamek  Wilno

 

Świadczenia zawarte w cenie:
- transport komfortowym autokarem
- opieka licencjonowanego pilota
- opieka przewodnika lokalnego w Kownie, Wilnie i Trokach
- 2 noclegi w hotelu *** w centrum Wilna, pokoje 2-3 os. z węzłem sanitarnym,
- 2 śniadania (bufet) w hotelu
- 2 obiadokolacje (serwowane, 3-daniowe, napoje we własnym zakresie) w nastrojowej restauracji w centrum Wilna
- ubezpieczenie NNW i KL

 

*UWAGA!

Cena nie zawiera biletów wstępu – ok. 20 EUR. Wstępy nie są obligatoryjne, wszędzie gdzie będzie wymagana opłata za wstęp pilot będzie pozostawiał czas wolny tym uczestnikom, którzy nie opłacą biletu. Możliwa rezerwacja zestawu audio-guide (35zł/os. obligatoryjnie dla całej grupy). Ze względu na niestabilny kurs polskiej waluty cena będzie zrekalkulowana do całości w PLN w dniu pełnej wpłaty za wycieczkę po kursie sprzedaży waluty Kredyt Banku.

Możliwa zamiana jednej obiadokolacji na obiadokolację z programem folklorystycznym 50zł/os: zupa, danie główne (kuchnia litewska), deser, kawa/herbata, przekąski, degustacja 4 gatunków litewskich nalewek (4*20ml).

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem