Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Praga i Kutna Hora - 4 dni

Praga-Kutna Hora

W programie: Kutna Hora: zwiedzanie zabytkowego miasteczka, które rozkwitło dzięki górnictwu srebra: wspaniały gotycki kościół św. Barbary, kolegium jezuickie, Muzeum Górnictwa Srebra z podziemną trasą, Dwór Florencki, kościół dziekański, rynek ze wspaniałymi kamienicami cechowymi i słupem morowym, kompleks klasztoru benedyktyńskiego ze słynnym Ossuarium. Praga: zwiedzanie z przewodnikiem, m.in.: klasztor na Strachowie, Pogorzelec, Loreta z repliką domku Najświętszej Marii Panny, kompleks Hradczany, barokowa dzielnica Mala Strana z kościołem św. Mikołaja, praskim Jezulatkiem. Spacer po Moście Karola. Muzeum Narodowe, rynek Vaclava, ogródek franciszkański, gotycki kościół MB Śnieżnej, Baszta Prochowa, Dom Miejski, Uniwersytet, Rynek Staromiejski z pomnikiem Jana Husa i figuralnym zegarem Orloy, dzielnica żydowska Josefov.

Cena od 790 zł./os.*

prague-postcard l  dancing-house-prague l  Praga

 

Świadczenia zawarte w cenie:

• transport komfortowym autokarem (2 kierowców, opłaty parkingowe i drogowe, max. 47 pasażerów)
• 2 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2-osobowe z węzłem sanitarnym, TV) w Pradze (max. 12km od Hradczan)
• 2 śniadania w hotelu (bufet)
• 1 śniadanie w przydrożnym zajeździe
• 1 obiad w restauracji na Starym Mieście w Pradze
• 1 obiadokolacja w hotelu,
• Obiadokolacja w kultowej restauracji „U Fleku” przy piwie i muzyce- alternatywnie 2h rejs po Wełtawie z obiadokolacją w formie szwedzkiego bufetu (dania ciepłe, zimna płyta, surówki, przekąski, ciasta, welcome drink) z muzyką jazzbandu na pokładzie
• przewodnik miejski w Pradze (ok. 8h)
• bilety wstępu do Ossuarium, kościoła św Barbary i kopalni srebra w Kutnej Horze, 2 bilety na metro w Pradze (45 min)
• opieka doświadczonego pilota
• ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna

 

*UWAGA!

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

Oferta zawiera jedynie bilety do Ossuarium (Kostnicy) oraz Kopalni Srebra w Kutnej Horze – innych wspólnych wejść do obiektów z płatnym wstępem program nie przewiduje.
Kolejność realizacji programu zwiedzania może ulec zmianie – decyzje w tej kwestii należą do pilota wycieczki
Zwiedzanie podziemnej trasy kopalni srebra w Kutnej Horze tylko przy dostępności miejsc. Zwiedzanie nie jest polecane dla dzieci poniżej 10 roku życia, osób z chorobami serca oraz osób ze skłonnością do klaustrofobii. W niektórych miejscach trasy przejścia są bardzo wąskie.

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem