Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Chorwackie słońce - 8 dni

Trogir-Sybenik-Krka-Solta-Split-Neum-Dubrovnik-Zagrzeb

W programie: zwiedzanie Trogiru: romańsko - gotyckiej katedry św. Wawrzyńca, renesansowego Pałacu Čipiko, ratusza (Dvor) z przełomu XIV i XV wieku oraz najstarszego kościoła w Trogirze - św. BarbaryZwiedzanie Sibenika: z katedrą Św. Jakuba, wzniesioną, Pałacem Rektorów (Kneževa Palača), kościółem Św. Jana Chrzciciela z XVI wieku oraz cerkwią Św. Spasa z XVI wieku, gdzie znajduje się zbiór ikon. Następnie przejazd do Parku Narodowego Krka z główną atrakcją - 7 malowniczymi wodospadami. Rejs statkiem na pobliską wyspę Šolta, fish picnik, lunch na pokładzie statku, kąpiele wodne i słoneczne. Zwiedzanie Splitu, w tym Rezydencja Dioklecjana, Złota Brama, pomnik Grgura Ninskiego, oraz targ wraz z Wieżą Zegarową. Całodzienne zwiedzanie Dubrovnika - perły adriatyku, a w drodze powrotnej krótkie zwiedzanie Zagrzebia.

Cena od 550 zł./os. + 165 eur/os.*

split  skradinski-buk-waterfall-in-krka-national-park-croatia l  dubrovnik

 

Świadczenia zawarte w cenie:
· transport komfortowym autokarem (2 kierowców, opłaty drogowe, limit 3400 km)
· opieka pilota
· 5 noclegów w hotelach 3*: 3 w rejonie Trogiru i 2 w Neum
· 5 śniadań i 5 obiadokolacji w hotelach
· opieka pilota
· ubezpieczenie Signal Iduna

 

*UWAGA!

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przeprawy promowe, fish picnic, opłat za przewodników lokalnych (łącznie obligatoryjna opłata, zbierana na te cele przez pilota ok. 60 EUR)

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem