Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

KRAJE BENELUXU: Królowie, książęta i demokraci - 8 dni

Regensburg-Kelheim-Strasburg-Luksemburg-Bruksela-Brugia-Gandawa-Antwerpia-Haga-Amsterdam-Tropikalna Wyspa

W programie: REGENSBURG – zwiedzanie starego miasta ze słynnym Kamiennym Mostem, Oślą Wieżą, gotyckim Ratuszem i wspaniałą katedrą. Przejazd do KELHEIM – chwila relaksu przy Hali Sławy, monumentalnej budowli wzorowanej na antycznym tolosie, poświęconej bawarskim bohaterom wojen napoleońskich, skąd rozpościera się fascynująca panorama zakola Dunaju. STRASBURG: zwiedzanie miasta, m.in.: Dzielnica Europejska z nowoczesnymi budynkami Parlamentu Europejskiego, Rady Europy oraz Komisji Praw Człowieka, spacer przez dzielnicę La Petite France, katedra Najświętszej Marii Panny. Przejazd do LUKSEMBURGA, jednego z najpiękniejszych miast Europy. Spacer po centrum: Pałac Wielkiego Księcia, Plac d’Armes, katedra. BRUKSELA: impresje z dzielnicy Laken, gdzie znajdują się brukselskie tereny wystawowe ze słynna konstrukcją Atomium, Chińskim Domkiem z galerią chińskiej porcelany i Japońską Wieżą oraz prywatna rezydencja belgijskiej rodziny królewskiej, gdzie przez kilka dni w roku, na przełomie kwietnia i maja, można podziwiać wspaniałe oranżerie królewskie. Następnie przejazd do centrum stolicy Europy i dalsze zwiedzanie, m.in.: dzielnica europejska z gmachem Parlamentu Europejskiego (pałac Narodów), park du Cinquantenaire, Pałac Sprawiedliwości, Pałac Królewski. Spacer po starówce – katedra św Guduli i św Michała, Grand Place z pięknym Hotel de Ville (ratuszem miejskim) oraz symbol miasta - fontanna Manneken Pis i jej żeński odpowiednik - Jeanneke Pis. BRUGIA - perła renesansu flamandzkiego, jednego z najdoskonalej

 

 

zachowanych średniowiecznych miast Europy Zachodniej. Spacer od hospicjum św Jana poprzez kościół Mariacki z najwyższą wieżą we Flandrii i uroczą statuetką Madonny z dzieciątkiem dłuta samego Michała Anioła, bazylikę Świętej Krwi, ratusz gotycki oraz Wielki Rynek z wieżą karylionową Beffroi. Fakultatywnie rejs po kanałach miasta. Czas wolny ok. 1H na indywidualną wizytę w jednym z muzeów miasta. Zakończenie spaceru w pobliżu Bijnenhofnad nad Jeziorem Miłości. Przejazd do GANDAWY, krótkie zwiedzanie miasta: katedra św. Bawona, zamek Hrabiów Flandrii, kościół św. Mikołaja. Przejazd do ANTWERPII, miasta Rubensa i diamentów. Odwiedzimy słynne nabrzeża portowenad Skaldą, Grand Place z Ratuszem I fontanną Brabona, katedrę Notre Dame z obrazami Rubensa, oraz Dom Rubensa (zwiedzanie indywidualne). HAGA, urzędowa stolica Holandii, zobaczymy m.in.: Binnenhof - siedzibę Parlamentu, Pałac Pokoju - siedzibę Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, elewację rezydencji królewskiej. Następnie przejazd do AMSTERDAMU. Dzielnica Amstelveen i wizyta w rodzinnej firmie Rembrandthoeve, która słynie z wyrobu serów oraz tradycyjnych drewnianych sabotów. Przejazd do dzielnicy muzeów – czas wolny na indywidualne zwiedzanie Muzeum Van Gogha lub Rijks Muzeum (muzeum Narodowe z zachwycającą kolekcją malarstwa flamandzkiego). Wizyta w szlifierni diamentów Costnera. Godzinny rejs kanałami po najpiękniejszych zakątkach zabytkowego centrum. Spacer po okolicy placu Daam – Dom Królewski, Nowy Kościół, Pomnik Narodowy, Giełda. Czas wolny na wieczorny spacer po frywolnej Dzielnicy Czerwonych Latarni. TropikalnaWyspa – park wodny pod Berlinem. Dziewięciogodzinny relaks.

Cena od 620 zł./os. + 250 euro/os.*

bruksela  antwerpia  amsterdam


Świadczenia zawarte w cenie:
● przejazd komfortowym autokarem (2 kierowców, ok. 4300 km)
● opieka licencjonowanego pilota
● 5 noclegów w hotelach **/*** (pokoje 2-osobowe z łazienką)
● 5 śniadań w hotelach
● 2 biadokolacje (w hotelu w Czechach i w Niemczech)
● lunch barbeque w Tropical Island pod Berlinem (all you can eat)
● bilet wstępu do Tropical Island pod Berlinem (całodniowy, strefa tropików)
● ubezpieczenie Signal Iduna

 

*UWAGA!

● możliwy suplement HB (3 obiadokolacje w 3,4 I 5 dniu imprezy) – dopłata 75 EUR
● Cena nie zawiera biletów wstępu, opłat za środki komunikacji lokalnej (tramwaje, autobusy miejskie,
łódki), przewodników lokalnych – łącznie ok. 90 eur
● możliwa dopłata do pokoju jednoosobowego 120 eur
● kolejność zwiedzania określa pilot grupy I może ona być odmienna od opisanej w powyższej ofercie.
● W przypadku niemożliwości realizacji pewnych punktów programu z powodu złej pogody lub innych
zdarzeń losowych, niezaleznych od organizatora, pilot grupy zaproponuje świadczenie zastępcze
● cena nie zawiera świadczeń nie wymienionych w ofercie
● w terminie na przełomie kwietnia i maja zamiast zwiedzania Hagi możliwa wizyta w ogrodach Keukenhoff (zmiana uzgodniona z organizatorem grupy zostanie uwzględniona w umowie – zgłoszeniu grupy. Koszt wstępu do ogrodów to dodatkowe 15,50 EUR)

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń

...

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem