Indie_sized biale_szalenstwo_sized dwa_plus_dwa_sized all_inclusive_sized wycieczki_objazdowe_sized

Kotlina Kłodzka - 3 dni

Kłodzko-Czermna-Wambierzyce-Duszniki Zdrój-Złoty Stok

W programie: zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, kompleksu zabytków w Wambierzycach: wspaniałej barokowej bazyliki oraz ruchomej szopki. W Kłodzku zwiedzanie potężnej Twierdzy (część górna i podziemne labirynty), a w Złotym Stoku zabytkowej Kopalni Złota. Ponadto wybierzemy się na spacer po Błędnych Skałach z przewodnikiem, a podczas jednego z wieczorów spędzimy miło czas przy akompaniamencie muzyki.

Cena od 500 zł./os.*

kaplica czaszek 1   błędne  kopalnia-zlota-2

 

 

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem (uchylne fotele, klimatyzacja, DVD, WC), opłaty drogowe (via-toll), parkingowe, autostradowe, opieka licencjonowanego pilota, opieka przewodnika w Wambierzycach, Czermnej i Złotym Stoku oraz przewodnika miejskiego w Kłodzku, opieka przewodnika terenowego w Błędnych Skałach, 2 noclegi (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami), 2 śniadania, 1 obiadokolacja z muzyką – zupa, danie główne, zimna płyta, deser, kawa, herbata,1 obiadokolacja: zupa, danie główne, kompot bilety wstępu do zabytkowej kopalni złota w Złotym Stoku, do rezerwatu Błędne Skały, kaplicy czaszek w Czermnej, na Twierdzę w Kłodzku, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach oraz ubezpieczenie Signal Iduna w zakresie NNW.

 

*UWAGA!

Ceny są orientacyjne, przy konkretnym zamówieniu oferta może zawierać cenę nieco odbiegającą od podanej w niniejszym zestawieniu.

Ofertę możemy na Państwa wniosek przemodelować dodając lub zmieniając punkty programu czy zakres świadczeń.

 

...

 

 

Informacja o plikach „cookie”

Strona korzysta z plików cookies, korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji na temat ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Czytaj więcej…

Zrozumiałem